Domů
 
 
 
 
ico Novinka
Výběrová kolekce prvních vín ročníku 2021

Výběrová kolekce prvních vín ročníku 2021

 

Výběr šesti nejzajímavějších prvních vín z ročníku 2021 ze Znojemska. Muller-Thurgau, Hibernal, Svatovavřinecké rosé, Modrý portugal rosé z vinařství Lahofer, Hanzel, Hort a Piálek&Jager

Jakost / přívlastek: mladé víno
Ročník: 2021
Příležitost: Vhodné jako dárek
Vinařská oblast: znojemská
Země původu: Česká republika
Obsah lahve: 0,75 l
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 819 Kč (677 Kč bez DPH)
Běžná cena: 845 Kč
Ušetříte 3%
Věrnostní program: 13 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 7 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

Výběr šesti nejzajímavějších prvních vín z ročníku 2021 ze Znojemska. Muller-Thurgau, Hibernal, Svatovavřinecké rosé, Modrý portugal rosé z vinařství Lahofer, Piálek & Jager, Hanzel a Hort

Mladý Lahofer 2021, Muller-Thurgau + Muškát moravský, polosuché. Vynikající svěží voňavé polosuché první víno ročníku 2021. Cuvée Muller Thurgau a muškát moravský. Tóny broskví, muškátového květu a broskvového kompotu.

Mladá Lahoferka 2021, Vydařené šťavnaté provoněné polosladké rosé klaret od Lahofer z odrůdy Svatovavřinecké doplněné rulandským modrým. Vůne třešňového sadu a růží,ve šťavnaté sladké chuti najdeme třešně, jahody a maliny.

Rizvanec 2021 Piálek&Jager, Lehké svěží provoněné polosuché víno z odrůdy Muller-Thurgau. Víno s krásnou ovocitou vůní a svěží citrusovou kyselinkou, kterou krásně vyvažuje vyšší zbytkový cukr.

Martin bílý 2021 Hanzel, Krásný jednoduchý polosladký Hibernal. Svěží víno s ovocitou vůní i chutí typickou pro tuto odrůdu. Tóny trávy a kopřiv, citrusů a květů černého bezu..

Martin růžový 2021 Hanzel, Modrý portugal klaret, polosuché. Svěží víno světle růžové barvy s dominujícími tóny třešní a citrusů v chuti i vůni, v závěru doplněné stopami limetky a grepu.

Veselé víno 2021 Hort, Osvěžující suché provoněné víno z odrůdy Muller-Thurgau. Ve vůni příjemné tóny broskví, v chuti až kompotová dochuť.