Domů
 
 
 
 
Zpět do obchodu
 
 

Doprava

Při odběru zboží v hodnotě nad 1500 Kč včetně DPH je doprava v rámci ČR zdarma. Při odběru zboží v hodnotě nižší než 1500 Kč včetně DPH je doprava účtována.


Způsoby dopravy jsou stanoveny v objednávkovém formuláři a kupující si sám volí variantu dopravy z následujících možností:
Doprava VinoVintage (prodávající sám zvolí dopravce dle svých potřeb a možností)
• přepravní služba Messenger
• přepravní služba PPL
• přepravní služba Toptrans
Osobní doprava VinoVintage (tuto dopravu lze objednat pouze pro region Praha, Benešov, Vlašim, Jesenice, Kamenice, Říčany. Termín dodání je vždy po osobní domluvě, svozové dny jsou 2 x týdně. V případě, že zákazník objedná tento typ dopravy a dodací adresa nepatří do regionu uvedeného v tomto odstavci, prodávající je oprávněn způsob dopravy změnit na "Doprava VinoVintage" a zákazníkovi tuto změnu pouze oznámí.
    
Termíny dodání jsou zodpovědností dopravce, nikoliv prodávajícího.

 

DOPRAVA mimo ČR je realizována na základě individuální kalkulace, přičemž zboží i doprava musí být vždy zaplaceno předem. Doporučujeme nejdříve vytvořit objednávku zboží bez platby a počkat na individuální kalkulaci. Poté Vám bude vytvořena nabídka na dopravu a vystavena zálohová faktura nebo e-link pro platbu kartou. Tato nabídka je platná pro dopravu do těchto zemí:

SLOVENSKO

NĚMECKO

RAKOUSKO

Nahoru