Domů
 
 
 
 

Výběrová kolekce rakouských vín

 

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších rakouských vín sestavený na základě reakcí návštěvníků naší degustace . Gruner Veltliner, Roter Veltliner, Riesling, Sauvignon a Zweigelt z vinařství David Harm (Wachau a Krems), Schoedl (Weinviertel), Schuster (Wagram)

Chuť: suché
Příležitost: Vhodné jako dárek
Země původu: Rakousko
Obsah lahve: 0,75 l
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 1 540 Kč (1 273 Kč bez DPH)
Běžná cena: 1 594 Kč
Ušetříte 3%
Věrnostní program: 22 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 4 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších rakouských vín z naší nabídky.Výběr byl sestaven na základě reakcí návštěvníků naší specializované degustace  rakouských vín.  Gruner Veltliner, Roter Veltliner, Riesling, Sauvignon a Zweigelt z vinařství David Harm (Wachau a Krems), Schoedl (Weinviertel), Schuster (Wagram)

Gruner Veltliner Loes&Lehm 2020 Schoedl - Velmi podařený krásně provoněný typický suchý rakouský veltlín od Schoedl. Bílý pepř, bylinky, jablečné a hruškové tony a další hezky harmonicky sladěné lehce krémové vjemy najdete jak ve vůni tak v krásné dochuti.

Gruner Veltliner Am Zaum 2019 Wachau David Harm- Nádherný suchý harmonický veltlín typický pro vinařskou oblast Wachau od HARM. Víno rok zrálo na kvasnicích, což mu dodalo hloubku a jemnost chuti. Nádherná vůně, hluboká silná chuť i dochuť, náznaky medu a ovoce, slaný nádech.

Roter Veltliner Wagram 2020 Schuster - Krásný ovocitý suchý rakouský Roter Veltliner z Wagramu od Schuster. Ve vůni žluté hrušky, exotické vůně jako banán a mango na patře. vydatná a dlouhá chuť i dochuť.

Riesling Diebstein Wagram 2020 Schuster - Vynikající suchý rakouský Riesling z Wagramu od Schuster. Ve vůni klasicky broskev a meruňky. Šťavnatá chuť, doprovázená čerstvými bylinkami..

Sauvignon Blanc 2020 Schoedl - Krásný suchý sauvignon z Weinviertel od Schoedl . Harmonický, příjemně provoněný. Ovocité aroma s tony angreštu a papriky, v chuti jemné květinové tóny, maracuja a bezinka. Svěží kyselinkat a dlouhá dochuť.

Zweigelt Ried Kremser Kogl 2019 David Harm - Velmi příjemně pitelný hladký rakouský Zweigelt z oblasti Krems od David Harm. Ve vůni najdeme tony třešní, v chutí brusinky, zakončených jemnou tříslovinou.