Domů
 
 
 
 

Výběrová kolekce vín ze Znojemska

 

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších suchých a polosuchých vín ze Znojemska z vinařství Piálek&Jager, Hort, Thaya, Perk, Hanzel a Lahofer. Vybráno s ohledem na poměr kvalita/cena ;-)

Chuť: suché
Příležitost: Vhodné jako dárek
Vinařská oblast: znojemská
Barva: Bílé víno
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 1 190 Kč (984 Kč bez DPH)
Běžná cena: 1 226 Kč
Ušetříte 3%
Věrnostní program: 24 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 5 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších suchých a polosuchých vín ze Znojemska z vinařství Piálek&Jager, Hort, Thaya, Perk, Hanzel a Lahofer

Veltlínské zelené EXTRA 2020 Piálek&Jager  - Špičkový, exkluzivní, krásný, plný a extraktivní veltlín. Plné a dlouhé minerální s jemnými tóny koření a citrusů.

Ryzlink rýnský VOC 2019 Načeratice Hort - Víno má žlutavou barvu, ve vůni se objevují meruňky a pomerančová kůra s kořenitým výrazem v závěru, v chuti přechází do medové vyzrálosti. Víno působí lehkým ovocným a šťavnatým dojmem.

Sauvignon VOC 2019 Thaya - Expresivní suchý Sauvignon VOC Znojmo. Ve vúni tóny listu černého rybízu, angreštu, chuť s dominantní příjemnou kyselinkou a slaností.

Ryzlink vlašský 2020 Perk - Velmi příjemně pitelný suchý ryzlink vlašský z Weinperk. Ve vůni můžeme najít lipové tony a vůni rozinek. V harmonické chuti jsou tóny hořkých mandlí, lučního kvítí a grapefruitu.

Rotgipfler 2019 Hanzel - Hezky pitelný suchý až polosuchý rotgipler (červenošpičák). Ve vůni se objevují tóny mandlí a rynglového kompotu, v extraktivní dochuti šťavnaté zelené jablko a bílý rybíz, dlouhou dochuť umocňuje jemná kyselinka.

Rulandské šedé 2019 Lahofer, šarže 11319 - Harmonický polosuchý šeďák. Ve vůni nalezneme tóny vanilky, medu a pomerančové kůry, v plné hebké vyrovnané chuti je kandované ovoce a sušená hruška.