Domů
 
 
 
 

Výběrová kolekce Chardonnay

 

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších CHARDONNAY z naší nabídky z vinařství Piálek&Jager, Hanzel, Waldberg, Hort, Domaine Michelet a z našeho archivu i od Gsellmann

Odrůda: Chardonnay
Barva: Bílé víno
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 1 670 Kč (1 381 Kč bez DPH)
Běžná cena: 1 725 Kč
Ušetříte 3%
Věrnostní program: 24 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 4 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších CHARDONNAY z naší nabídky z vinařství Piálek&Jager, Hanzel, Waldberg, Hort, Domaine Michelet a z našeho archivu i od Gsellmann

Chardonnay Reserva pozdní sběr 2018 Piálek & Jager - Vynikající chardonnay, které rok zrálo na jemných kalech, část zrála v dubovém sudu. Jemné smetanovo vanilkové tóny s ovocitým nádechem, ve víně je krásně zakomponovaná metoda sur-lie. Harmonická chuť a dlouhá dochuť.

Chardonnay pozdní sběr 2018 Hanzel, šarže 3418 - Extraktivní plné polosuché Chardonnay s vůní medu, tropického ovoce a vanilky, v plné chuti jsou tony hrušky, máslových tónů a vanilky.

Chardonnay pozdní sběr 2019 Waldberg, šarže 19190 - Skvělé provoněné polosuché Chardonnay. Ve vůni tony tropického ovoce, a pomerančový květ, v chuti zralý pomeranč a mango.

CH sur lie 2011 Chardonnay&Pinot Blanc Hort - Exkluzivní špičkové víno. Z různých sudů typu barrique z odrůd Chardonnay (85%) a Pinot Blanc (15%), bylo vyrobeno metodou sur-lie, příjemná vůně hrušek s podtóny vanilky, chuťové bohaté s olejovitým koncem.

Chablis 2018 Domaine Michelet - Skvělý suchý Chablis od Domaine Michelet z Burgundska. Ovocná vůně a šťavnatá chuť, krásná dochuť, kulaté hezky strukturované víno.

Finum Aperitif Burgenland Gsellmann - Unikátní suchý aperitiv z rakouského Burgenlandu z našeho archivu. Vznikl ležením v sudech, vyroben z hroznů odrůd Chardonnay, Rulandské bílé a Neuburské. Olejovitá struktura a typické znaky všech tří zmíněných odrůd