Domů
 
 
 
 

Výběrová kolekce vinařství roku Piálek & Jager

 

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších vín z vinařství Piálek & Jager - vítězů soutěže Vinařství roku 2020 v kategorii malé vinařství

Vinařství: Piálek & Jager
Vinařská oblast: znojemská
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 1 690 Kč (1 397 Kč bez DPH)
Běžná cena: 1 741 Kč
Ušetříte 3%
Věrnostní program: 30 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 6 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších vín z vinařství Piálek & Jager - vítězů soutěže Vinařství roku 2020 v kategorii malé vinařství

Veltlínské zelené EXTRA pozdní sběr 2020 Piálek&Jager - Špičkový, exkluzivní, krásný, plný a extraktivní veltlín. Plné a dlouhé minerální s jemnými tóny koření a citrusů.

Chardonnay Reserva pozdní sběr 2018 Piálek&Jager - Vynikající chardonnay, které rok zrálo na jemných kalech, část zrála v dubovém sudu. Jemné smetanovo vanilkové tóny s ovocitým nádechem, ve víně je krásně zakomponovaná metoda sur-lie. Harmonická chuť a dlouhá dochuť.

Ryzlink rýnský Sexenberk pozdní sběr 2018 Piálek&Jager -  Špičkový ryzlink rýnský z řady Sexenberg. Krásně nazrálý harmonický suchý rýňák s typickými tony, krásnou vůní a dlouhou dochutí.

Sauvignon Sexenberk pozdní sběr 2018 Piálek&Jager -  Prémiový výběrový suchý sauvignon, Krásné extraktivní a aromatické víno plné černého bezu a hluchavkových tónu. Dlouhý, minerální sauvignon s pevnou kyselinkou.

Grand Veltlín Weinperky 2017 GV No. 7 Piálek&Jager -  Exkluzivní veltlín z viniční trati Weinperky, je velmi komplexní, plné a úžasně minerální. Kvasilo a zrálo 12 měsíců na velkém akátovém sudu. Ovocnou vůni umocňují minerální až slané tóny, v chuti s velmi intenzivním závěrem.

Reddy Grand Cuvée 2018 Piálek&JagerPříjemné červené víno s krásným ovocným profilem a jemnou tříslovinkou. Krásné cuvée odrůd Rulandské modré, Zweigeltrebe a Frankovka, po dokvašení zrálo 18 měsíců v kombinaci mladších a starších barikových sudů.