Domů
 
 
 
 

Výběrová kolekce růžových vín

 

Výběr šesti rosé z vinařství HORT, Thaya, Schoedl, Reisten, Harm a Perk. Užijte si krásná a provoněná suchá a polosuchá vína ;-)

Příležitost: Vhodné jako dárek
Barva: Růžové víno
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 1 150 Kč (951 Kč bez DPH)
Běžná cena: 1 189 Kč
Ušetříte 3%
Věrnostní program: 24 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 6 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

Výběr šesti rosé z vinařství HORT, Thaya, Schoedl, Reisten, Harm a Perk. Užijte si krásná a provoněná suchá a polosuchá vína ;-)

Merlot rosé pozdní sběr 2020 Hort- Příjemné suché rosé z merlotu voní nasládle po čerstvých malinách, chuť má až kompotovou v dochuti přezrálé maliny. Rosé působí pevným, lahodným a svěžím dojmem.

Frankovka rosé 2020 THAYA- Letní polosuché provoněné rosé z odrůdy Frankovka od Thaya. Ve výrazné vůni tóny jahod, malin, třešní a krémovosti. Šťavnatá, ovocitá, středně plná chuť.

Rosé Rosi Rosa 2020 Schoedl- Výjimečné suché rosé z odrůdy Pinot noir od Schoedl z Rakouska (WeinViertel). Krásně provoňěné suché rosé, tony typické pro rosé odrůd Pinot noir, prostě tony růží, květnaté tony s lesním ovocem a jahodami se smetanou jak ve vůni tak v dlouhé chuti.

Sparkling rosé 2020 Reisten- Svěží polosuché až polosladké perlivé rosé z odrůdy modrý portugal od Reisten. Příjemná vůně jahod a třešní. Svěží šťavnatá chuť s s tńy třešní, lehká kořenitost a nasládlost v dochuti.

Rosé vom Zweigelt 2020 Harm-  Krásné jemné svěří a provoněné suché rosé z Rakouska (Krems) od Harm. Výrazná světle růžová barva, letní vůně čerstvých jahod a červených třešní, jemně kořenité.

Zweigeltrebe rosé 2020 Perk-  Příjemné polosuché až polosladké rosé z odrůdy Zweigeltrebe od Perk. Ve vůni jahody, maliny, ostružiny. V plné ovocité nasládlé chuti pak lehce kořenitý smetanový závěr.