Domů
 
 
 
 

Výběrová kolekce ryzlinků rýnských

 

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších ryzlinků rýnských z naší nabídky z vinařství David Harm, Hanzel, Hort, Piálek&Jager, Mokruša a Thaya

Chuť: suché
Příležitost: Vhodné jako dárek
Odrůda: Ryzlink rýnský
Počet
- +
Cena s DPH: 1 670 Kč
Cena bez DPH: 1 381 Kč
Běžná cena: 1 725 Kč
Ušetříte 3%
Věrnostní program: 24 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

 

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších ryzlinků rýnských z naší nabídky z vinařství David Harm, Hanzel, Hort, Piálek&Jager, Mokruša a Thaya

Riesling Kreuzberg Kremstal DAC 2017 David Harm - Krásný polosuchý ryzlink z Kremstal. Vydatné vůně i chutě zaplní všechny chuťové pohárky a vybízí k dalšímu doušku. Velmi vydařené víno s úžasnou minerální až slanou dochutí.

Ryzlink rýnský Královská řada VOC 2015 Hanzel - Úžasný suchý výrazně minerální ryzlink rýnský z Královské řady VOC Znojmo od Hanzel. Ve vůni typické tóny pertoleje sušené meruňky, v chuti až sladké ryngle. Krásně vyzrálý ryzlink

Ryzlink rýnský VOC 2019 Načeratice Hort - Víno má žlutavou barvu, ve vůni se objevují meruňky a pomerančová kůra s kořenitým výrazem v závěru, v chuti přechází do medové vyzrálosti. Víno působí lehkým ovocným a šťavnatým dojmem.

Ryzlink rýnský Sexenberk 2016 Piálek&Jager - Špičkový ryzlink rýnský z řady Sexenberg. Krásně nazrálý harmonický suchý rýňák s typickými tony, krásnou vůní a dlouhou dochutí.

Ryzlink rýnský akát pozdní sběr 2018 Mokruša - Nádherný vyspělý rýňák ze slovácka. Barikovaný v akátových sudech s bohatou vůní sušených meruněk a lipového květu. Chuť je dlouhá s pevnou ryzlinkovou kyselinou, jemnou kořenitostí a tóny akátového medu.

Ryzlink rýnský VOC 2019 Thaya - Krásný suchý Ryzlink rýnský VOC Znojmo. Typický znojemský rýňák, ovocitý, tóny sušené meruňky, medu a rozinek.