Domů
 
 
 
 

Výběrová kolekce veltlínů

 

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších veltlínských zelených z naší nabídky z vinařství Piálek&Jager, Lahofer, Hort, Waldberg, Schoedl a David Harm

Chuť: suché
Příležitost: Vhodné jako dárek
Odrůda: Veltlínské zelené
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 1 315 Kč (1 087 Kč bez DPH)
Běžná cena: 1 359 Kč
Ušetříte 3%
Věrnostní program: 24 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 2 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

Výběr šesti aktuálně nejzajímavějších veltlínských zelených z naší nabídky z vinařství Piálek&Jager, Lahofer, Hort, Waldberg, Schoedl a David Harm

Veltlínské zelené EXTRA pozdní sběr 2020 Piálek&Jager - Špičkový, exkluzivní, krásný, plný a extraktivní veltlín. Plné a dlouhé minerální s jemnými tóny koření a citrusů.

Veltlínské zelené VOC 2018 šarže 7518 Lahofer - Velmi podařený voňavý suchý veltlín VOC Znojmo. Víno výjimečné svou vyvážeností a harmonií, se zajímavými kyselinkami a krásnou vůní a barvou. Ve víně se objevují tony mandlí, pepře, místy až barikový nádech.

Veltlínské zelené VOC 2019 Načeratice Hort - Vůně čerstvého manga a pikantnost zeleného pepře. Kořenitost pepře přechází do chuti a nenechá vás nepokoji. Víno je lehké, svěží s příjemnou minerální dochutí.

Veltlínské zelené VOC 2019 Waldberg - Příjemně kořenitý suchý veltlín typický pro Znojmo, ve vůni tóny bílého pepře, zeleného jablka a mandlí. Chuť je příjemně kořenitá a minerální.

Gruner Veltliner Blumental Weinviertel DAC 2020 Schoedl - Velmi podařený typický suchý rakouský veltlín. Bílý pepř, bylinky, jablečné a hruškové tony a další hezky harmonicky sladěné lehce krémové vjemy najdete jak ve vůni tak v krásné dochuti.

Gruner Veltliner Silberbichl Wachau 2020 David Harm - Velmi podařený typický suchý rakouský veltlín z Wachau. Krásná mineralita, bylinky, květnatá dochuť v závěru lehce slaná a velmi dlouhá perzistence, příjemně harmonické víno.