Domů
 
 
 
 

Výběrová kolekce vín kategorie VOC

 

Výběr šesti nejzajímavějších vín z kategorie VOC. Tentokrát VOC Znojmo a VOC MIkulov. Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené a Sauvignon z vinarství Reisten, Lahofer, Hort, Piálek & Jager, Waldberg a Thaya

Chuť: suché
Jakost / přívlastek: VOC
Příležitost: Vhodné jako dárek
Země původu: Česká republika
Barva: Bílé víno
Obsah lahve: 0,75 l
Počet
- +
Vaše cena s DPH: 1 330 Kč (1 100 Kč bez DPH)
Věrnostní program: 22 věrnostních bodů
Dostupnost: Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

Výběr šesti nejzajímavějších vín z kategorie VOC. Tentokrát VOC Znojmo a VOC Mutěnice. Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené a Sauvignon z vinarství Mokruša, Lahofer, Hort, Piálek & Jager, Waldberg a Thaya

Ryzlink rýnský 2019 Mokruša VOC Mutěnice - Suchý rýňák od vinařství Mokruša z VOC Mutěnice. Plná bohatá a šťavnatá chuť, ve vůni lipový květ, v chuti tóny meruněk, medu, propolisu zakončené výraznou ryzlinkovou kyselinkou.

Sauvignon Lahofer 2019 š.11919 VOC Znojmo - Krásný polosuchý Sauvignon VOC Znojmo od Lahoferu. Typický znojemský Sauvignon s angreštovou až černorybízovou vůní, která přechází i do chuti, kde ji doplňují tóny broskví a minerální závěr

Veltlínské zelené HORT Načeratice 2019 VOC Znojmo - Veltlínské zelené VOC od Horta. Vůně čerstvého manga a pikantnost zeleného pepře. Kořenitost pepře přechází do chuti a nenechá vás nepokoji. Víno je lehké, svěží s příjemnou minerální dochutí.

Veltlínské zelené Piálek&Jager 2019 VOC Znojmo - Jednoduchý hezký suchý veltlín typický pro Znojmo, svěží květinovo - ovocný profil s harmonickou kyselinkou a krásnou stopou bílého pepře.

Ryzlink rýnský Waldberg 2017 Královská řada VOC Znojmo - Úžasný suchý ryzlink rýnský z Královské řady VOC Znojmo od Waldbergu Minerálně petrolejovou vůni doplňují tóny meruňek a medu. V chuti vás osvěží šťavnatá kyselinka s příjemnou mineralitou.

Sauvignon Thaya 2019 VOC Znojmo - Expresivní suchý Sauvignon. Ve vúni tóny listu černého rybízu, angreštu, chuť s dominantní příjemnou kyselinkou a slaností.